Kursy dla Młodzieży

Starsi uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

• 1 godz
  • Online na ZOOM

Opis usługi

Nauka 2 razy w tygodniu po 60 minut Mikro grupy (ok. 6 osób) 60 spotkań w roku szkolnym Grupy dopasowane według wieku i poziomu zaawansowania uczniów. Zajęcia na podstawie kursów stworzonych przez Cambridge University Press. Nauczanie z udziałem MCT (Multi Complex Teaching). Nauka zdolności językowych tj. konwersacji, pisania, słuchania i czytania ze zrozumieniem. Nauczanie metodą MCT polega na dostosowaniu się lektora do indywidualnych potrzeb ucznia i jego cech osobowości. W zależności od tego czy dany uczeń jest 'wzrokowcem', 'słuchowcem' czy też 'kinestetykiem' oraz w zależności od poziomu wiedzy, metoda Multi Complex Teaching dobiera odpowiednie elementy nauki i zestaw odpowiednich technik i zadań.

szkolagoodday@gmail.com

Glinki 101/29, Bydgoszcz, Polska