Cześć,
Tu Alex i Michał

Razem prowadzimy

Szkołę Good Day od 2010 roku.

Nie jesteśmy ludźmi biznesu.

Jesteśmy nauczycielami.

Poznajmy się.

Umów Pierwsze Spotkanie za darmo.

PicsArt_08-19-02_edited.jpg
IMG_20190323_182856.jpg

z pasją

Kwalifikacje, doświadczenie, umiejętności? Te rzeczy są ważne. Dla nas wręcz oczywiste. Co często nie jest oczywiste, to zaangażowanie. My uważamy je za kluczowe.

Osobiście pracujemy nad postępami naszych uczniów. Miło jest nam obserwować jak, wraz z umiejętnościami, rośnie ich pewność siebie. Liczni nasi młodzi kursanci wyjechali studiować do Anglii, Szkocji i USA. Nadal pozostajemy w kontakcie i trzymamy za nich kciuki.

Przez  15 lat wspólnej nauki przekonaliśmy się, że o szkole nie stanowią mury. Szkoła to uczniowie i nauczyciele. Dlatego uczymy tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni. Język angielski nie jest jedynie dziedziną samą dla siebie. Jest raczej narzędziem, kluczem otwierającym drogę do świata informacji, rozrywki i wiedzy. Chcemy, żeby nasi uczniowie mogli go odkryć.

Jak rozpoczęliśmy

Alex i ja jesteśmy małżeństwem od 2007 roku. Alex urodziła się i wychowała w Republice Południowej Afryki, w Polsce rozpoczęła studia metodyczne filologii angielskiej. Tak się poznaliśmy.

Z biegiem czasu, nabierając doświadczenia w nauczaniu, zaczęliśmy wyobrażać sobie szkołę, gdzie uczniowie uczestniczą w zajęciach z przyjemnością, wiedząc, że  na każdym kroku mogą na nas liczyć. W ten sposób powstała Szkoła Good Day. Jesteśmy dumni, że możemy się cieszyć zaufaniem już tylu z Was.

Dlaczego online?

Przede wszystkim, łatwiej nam poświęcić więcej czasu naszym uczniom, nie martwiąc się o możliwość dojazdu czy późniejszą godzinę spotkania.

Ta forma pozostawia także Tobie więcej czasu. Trudności w zorganizowaniu zajęć dla siebie czy swoich podopiecznych zostają praktycznie wyeliminowane.

Potrzebujesz pomocy? Zawsze możesz porozmawiać bezpośrednio z nami. Test w szkole? Jesteśmy z Tobą. Nauka online sprawia, że możemy poświęcić Tobie jeszcze więcej uwagi.