Cześć,

Tu Alex i Michał

Razem prowadzimy

Szkołę Good Day od 2010 roku.

Nie jesteÅ›my ludźmi biznesu.

Jesteśmy nauczycielami.

PicsArt_08-19-02_edited.jpg
IMG_20190323_182856.jpg

z pasjÄ…

Kwalifikacje, doświadczenie, umiejętności? Te rzeczy są ważne. Dla nas wręcz oczywiste. Co często nie jest oczywiste, to zaangażowanie. My uważamy je za kluczowe.

​

OsobiÅ›cie pracujemy nad postÄ™pami naszych uczniów. MiÅ‚o jest nam obserwować jak, wraz z umiejÄ™tnoÅ›ciami, roÅ›nie ich pewność siebie. Liczni nasi mÅ‚odzi kursanci wyjechali studiować do Anglii, Szkocji i USA. Nadal pozostajemy w kontakcie i trzymamy za nich kciuki.

​

Przez  13 lat wspólnej nauki przekonaliÅ›my siÄ™, że o szkole nie stanowiÄ… mury. SzkoÅ‚a to uczniowie i nauczyciele. Dlatego uczymy tak, jak sami chcielibyÅ›my być uczeni. JÄ™zyk angielski nie jest jedynie dziedzinÄ… samÄ… dla siebie. Jest raczej narzÄ™dziem, kluczem otwierajÄ…cym drogÄ™ do Å›wiata informacji, rozrywki i wiedzy. Chcemy, żeby nasi uczniowie mogli go odkryć.

Jak rozpoczęliśmy

​

Alex i ja jesteśmy małżeństwem od 2007 roku. Alex urodziła się i wychowała w Republice Południowej Afryki, w Polsce rozpoczęła studia metodyczne filologii angielskiej. Tak się poznaliśmy.

Z biegiem czasu, nabierajÄ…c doÅ›wiadczenia w nauczaniu, zaczÄ™liÅ›my wyobrażać sobie szkoÅ‚Ä™, gdzie uczniowie uczestniczÄ… w zajÄ™ciach z przyjemnoÅ›ciÄ…, wiedzÄ…c, że  na każdym kroku mogÄ… na nas liczyć. W ten sposób powstaÅ‚a SzkoÅ‚a Good Day. JesteÅ›my dumni, że możemy siÄ™ cieszyć zaufaniem już tylu z Was.

Dlaczego online?

​

Przede wszystkim, Å‚atwiej nam poÅ›wiÄ™cić wiÄ™cej czasu naszym uczniom, nie martwiÄ…c siÄ™ o możliwość dojazdu czy późniejszÄ… godzinÄ™ spotkania.

Ta forma pozostawia także Tobie wiÄ™cej czasu. TrudnoÅ›ci w zorganizowaniu zajęć dla siebie czy swoich podopiecznych zostajÄ… praktycznie wyeliminowane.

​

Potrzebujesz pomocy? Zawsze możesz porozmawiać bezpośrednio z nami. Test w szkole? Jesteśmy z Tobą. Nauka online sprawia, że możemy poświęcić Tobie jeszcze więcej uwagi.