top of page
 • Jak to działa
  Umów się na Pierwsze Spotkanie Poznamy twój poziom; odpowiemy na pytania Powiedz nam jak wygląda Twój grafik, weźmiemy go pod uwagę Gdy ustalimy plan zajęć, wykup kurs Utwórz konto ZOOM; zaprosimy Cię do grupy Gotowe!
 • Czy już się znamy?
  Zacznijmy od prostego pytania. Czy uczyliśmy się już razem? Jeżeli TAK, Pierwsze Kroki możesz generalnie pominąć. Lekcja zapoznawcza nie będzie nam konieczna. Oczywiście, jeśli masz ochotę porozmawiać mimo to, możesz także umówić się na Pierwsze Spotkanie. Miło będzie nam się z tobą zobaczyć.
 • Poznajmy się
  Będziemy uczyć się razem w tym roku po raz pierwszy? Zapraszamy Cię (oraz twoje dziecko, jeżeli to nie Ty będziesz naszym uczniem) na Pierwsze Spotkanie. Jest to lekcja zapoznawcza, podczas której przeprowadzimy zajęcia 1 na 1, ocenimy poziom zaawansowania kandydata oraz odpowiemy na wszelkie powstałe pytania. Spotkanie to jest bezpłatne, bez jakichkolwiek zobowiązań.
 • Jak odbywa się Pierwsze Spotkanie?
  Wybierz przy rezerwacji dostępny dzień i godzinę. W mailu z potwierdzeniem znajdziesz link. Kiedy nadejdzie czas spotkania, kliknij ten link aby połączyć się z Michałem bądź Alex. Link pozwoli automatycznie pobrać i uruchomić aplikację ZOOM, za pomocą której odbywają się wszystkie nasze kursy. Potrzebujesz jedynie komputera z kamerą i mikrofonem (czyli generalnie każdy laptop) oraz słuchawki. Nie musisz się przygotowywać do naszego spotkania. Wszystko odbywa się w zrelaksowanej atmosferze.
 • Porozmawiajmy o grafikach zajęć
  Abyśmy mogli uczyć się razem, będziemy potrzebowali informacji o dostępnych dla Ciebie dniach i godzinach, tak żeby nasz kurs nie pokrył się w czasie z innymi Twoimi zajęciami, szkołą lub pracą. Dzięki niewielkim grupom, możemy dostosować terminy do potrzeb wszystkich uczestników. Skontaktuj się z nami przed 24 września aby mieć pewność, że inne zobowiązania w Twoim tygodniowym grafiku będą na naszej uwadze. Możesz, na przykład, wysłać nam zdjęcie planu lekcji dziecka na mail, zadzwonić i poinformować nas o terminach innych zajęć, lub nawet wysłać SMS.
 • Pomóż nam ułożyć plan dla Ciebie
  Pamiętaj przy tym, że inni uczestnicy kursu także mają swoje grafiki. Dlatego, aby pomóc nam dopasować kursy dla nas wszystkich, podaj nam jak najszerszy zakres możliwości. Myśląc o dostępnych dla Ciebie godzinach, zastanów się raczej w jakich terminach odbywają się Twoje inne zobowiązania. W ten sposób, będziemy mogli je „ominąć”. Przykład 1 Lucjan Poniedziałek: po 15:00 Wtorek: po 14:30 Środa: po 13:45 ale do 17:30 (później inne zajęcia) Czwartek: po 16:00 Piątek: po 13:00 ale do 16:00 (później częste wyjazdy) Przykład 1 daje nam dużo możliwości. Znalezienie grupy dla Lucjana nie powinno stanowić problemu. Przykład 2 Elwira Tylko wtorek o 16:00 i czwartek o 17:00 (ewentualnie 17:30) Przykład 2 daje nam zbyt mało opcji. Nie możemy wykluczyć, że nie uda nam się zapisać Elwiry do grupy (choć nie jest to przesądzone; staramy się pomóc nawet przy skomplikowanych grafikach).
 • 24-27 września. Co dzieje się w tych dniach?
  Układamy nasz harmonogram zajęć, biorąc pod uwagę potrzeby Twoje i innych kursantów. Kiedy plan będzie gotowy, utworzymy grupy dla wszystkich uczniów. Następnie, skontaktujemy się z Tobą i podamy Ci numer grupy, która została ustalona z myślą o Tobie. Teraz możesz już wykupić Kurs, rezerwując miejsce w podanej grupie. Użyj linku otrzymanego od nas we wiadomości email lub przejdź do zakładki Rezerwacje i Kursy, odszukaj otrzymany wcześniej numer grupy i kliknij przycisk ZAREZERWUJ.
 • A jeśli zgłoszę się dopiero po 27 września?
  Bez obawy. Nie skończyliśmy jeszcze zapisów. Dalej możesz rozpocząć z nami naukę w tym roku szkolnym. 24 września jest terminem, kiedy rozpoczynamy budowę planu lekcji na cały rok. Zazwyczaj proces ten trwa od 2 do 3 dni. W tym czasie możemy jeszcze często podejść elastycznie do Twoich potrzeb. Jeżeli pierwszy raz spotkamy się dopiero kiedy nasz harmonogram będzie już ustalony, będziesz mieć do wyboru w planie lekcji liczne grupy, do których będziemy mogli Cię zaprosić. Jednak, jeśli nie poznaliśmy się jeszcze, NIE REZERWUJ miejsca w grupie. Aby prawidłowo dobrać grupę do Twoich potrzeb, niezbędne jest Pierwsze Spotkanie zapoznawcze. Rezerwacje w grupie dokonane na „chybił – trafił” zostaną niemal z pewnością anulowane.
 • Jak będę płacić za uczestnictwo w kursie?
  Podczas rezerwacji, przy zakupie pojawi się całkowity koszt Twojego kursu. Jest to informacja jak przedstawia się suma wszystkich opłat od początku do końca roku szkolnego. Nie zapłacisz natomiast całej kwoty od razu. Poniżej całej kwoty, znajdziesz kwotę zaliczki. Czym jest zaliczka? Jest to pierwsza wpłata, którą uiszczasz przelewem wraz z wykupem kursu. Jest to pierwsza z 9 równych opłat miesięcznych, które łącznie złożą się na całkowity koszt kursu.
 • Konto Bankowe Szkoły Good Day
  Dane do wpłat: Szkoła Good Day Glinki 101/29 85-861 Bydgoszcz Numer konta : 11 1560 0013 2012 9630 6000 0001
 • Co otrzymam po wpłacie zaliczki?
  Na zaliczkę składają się 3 korzyści. Po pierwsze, jest to opłata wpisowa, która gwarantuje miejsce w grupie. Otrzymasz także komplet podręczników wydawnictwa Cambridge University Press, których będziemy używać podczas nauki. Opłacasz też pierwsze 4 lekcje.
 • Kiedy zapłacę resztę?
  Z każdą kolejną wpłatą, opłacasz następne 7 lekcji, w których możesz uczestniczyć. Kwota zaliczki jest równa każdej kolejnej wpłacie. Przelewy wykonujemy według harmonogramu: rezerwacja kursu : wpłata zaliczki do 20.10. : wpłata nr 2 do 20.11. : wpłata nr 3 do 20.12. : wpłata nr 4 do 20.01. : wpłata nr 5 do 20.02. : wpłata nr 6 do 20.03. : wpłata nr 7 do 20.04. : wpłata nr 8 do 20.05. : wpłata nr 9
 • Czy mogę zrezygnować w czasie trwania kursu? Co muszę zrobić?
  Tak. Choć nie dzieje się to często, w życiu sytuacje potrafią nas zaskoczyć. Zmiana pracy, narodziny dziecka, lub po prostu rewizja planów może uniemożliwić Ci kontynuowanie nauki z nami. Co w takiej sytuacji zrobić? Wystarczy, że nie wykonasz przelewu za kolejne 7 lekcji. I już. To wszystko. Nigdy nie ma z tym problemu, nie musisz nawet podawać powodu. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się o zaistniałej sytuacji. Zdarza się, że brak wpłaty nie oznacza rezygnacji z kursu, a jedynie świadczy o roztargnieniu kursanta. Możesz też samemu do nas napisać by wszystko było jasne.
 • Przygotujmy się do zajęć na ZOOM.
  Wszystkie nasze kursy prowadzone są za pośrednictwem komunikatora ZOOM. Wybraliśmy to rozwiązanie ze względu na jego szeroki zakres funkcji, wysoką niezawodność, jakość połączeń oraz uniwersalność na wielu platformach.
 • Kontynuuję naukę w Szkole Good Day.
  Jeśli kontynuujesz z nami naukę w tym roku szkolnym, aplikacja ZOOM jest już zapewne zainstalowana na Twoim komputerze oraz masz już utworzone konto użytkownika na ZOOM. My natomiast mamy Cię już w grupie kontaktów. Gratulacje. Nie musisz robić nic więcej. Wszystko jest gotowe. Pamiętaj, że jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania czy problemy, zawsze możesz się z nami skontaktować.
 • Uczę się w Szkole Good Day po raz pierwszy.
  Jeśli spotkaliśmy się w tym roku szkolnym po raz pierwszy, będziemy musieli upewnić się, że wszystko jest przygotowane do uczestnictwa w kursie. Spokojnie, to proste. Skoro spotkaliśmy się już na ZOOM (podczas Pierwszego Spotkania), aplikacja jest już zapewne zainstalowana na Twoim komputerze. Możesz ją znaleźć w Menu Start. Gdyby było inaczej, aplikację można z łatwością zainstalować, pobierając Zoom Client for Meetings z https://zoom.us/download Następnie, potrzebne będzie Ci konto użytkownika ZOOM. Możesz je utworzyć na https://zoom.us/signup albo w samej aplikacji, podając swój adres email lub, nawet szybciej, poprzez konta na mediach społecznościowych (Google lub Facebook). Ostatni krok jaki musisz wykonać to powiedzieć nam, jaki adres email został użyty przez ciebie do rejestracji konta ZOOM. Wyślemy Ci zaproszenie do kontaktów ZOOM, które łatwo zaakceptujesz w aplikacji. Gratulacje. Gotowe. Możemy już razem się uczyć. Pamiętaj, że jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania czy problemy, zawsze możesz się z nami skontaktować. Oboje jesteśmy nauczycielami. Potrafimy wyjaśnić krok po kroku jak ustawić wszystko co będzie potrzebne. Jesteśmy też naturalnie cierpliwi, więc dzwoń bez obaw :)
 • Czy niezbędne będzie konto użytkownika na ZOOM?
  Raczej tak. Konto na ZOOM jest darmowe a założenie go zajmie Ci najwyżej parę minut. Raz stworzone, będzie Ci już zawsze służyć do nauki z nami. Prawdą jest, że ZOOM daje możliwości spotkania za pośrednictwem linku, gdzie konto użytkownika nie jest potrzebne. Jest to jednak rozwiązanie dobre do pojedynczych spotkań. To rozwiązanie jest też mniej wygodne w dłuższej perspektywie, gdyż każdorazowo wymaga otwarcia klienta email, odnalezienia prawidłowej wiadomości i kliknięcia w link (tak jak podczas Pierwszego Spotkania). Po utworzeniu konta użytkownika ZOOM, będziemy mogli zalogować się do aplikacji na stałe. Oznacza to, że wystarczy tylko mieć włączony komputer oraz aplikację zoom (także w tle), a w chwili rozpoczęcia zajęć, Alex lub Michał zaproszą Cię do uczestnictwa. Wystarczy jedynie kliknąć w niebieską ikonkę by zaakceptować połączenie. Jest to szczególne ułatwienie w przypadku młodszych uczestników, którzy rzadko korzystają z poczty elektronicznej.
 • Czy potrzebne będą jakieś podręczniki?
  Tak, ale bez obaw. My się tym zajmiemy. Jak już wspomnieliśmy, współpracujemy z wydawnictwem Cambridge University Press aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych kursów. Komplet potrzebny do nauki z nami dostarczymy pod podany przez Ciebie adres (dlatego jest bardzo ważne, żeby podać poprawny adres do wysyłki przy rezerwacji rocznego kursu).
 • Czy mogę uczestniczyć w lekcjach za pomocą tabletu albo telefonu?
  Tak. ZOOM może być zainstalowany na komputerach PC z Windows oraz Linux, Komputerach Mac, tabletach i telefonach z systemem Android lub iOS. Ze względu na duży ekran oraz rozszerzone możliwości interakcji, komputer jest wciąż preferowanym urządzeniem. Jednak bez problemu można uczestniczyć w lekcjach za pomocą tabletu lub nawet telefonu (pamiętaj tylko o słuchawkach, tak jak w przypadku komputera).
bottom of page